Preparat na odpiaszczenie i kolki Equilax Gold Label Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat na odpiaszczenie i kolki Equilax Gold Label

Preparat na odpiaszczenie i kolki Equilax Gold Label.

500g.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

97,00 zł

Preparat na odpiaszczenie i kolki Equilax Gold Label <div>Pozwala zachować zdrowe jelita. Zawiera naturalne włókno, które jest pożyteczne dla funkcji jelitowo – gastrycznych i tworzenia miękkiego, obfitego stolca. Preparat Equilax powiększa swoją objętość w jelicie i usuwa nagromadzone resztki pożywienia włącznie z piaskiem i ziemią. Doskonały także dla koni, które zjadają niepożądane rzeczy podczas wypasu na pastwisku. Zawiera Psyllium Husk (babkę płesznik) – źródło oleju miętowego i babki jajowatej (Ispaghula), które uspokajają perystaltykę jelit.</div> <div><strong>sposób użycia:</strong> podawać jedną miarkę(20 gm) na 100 kg wagi. W przypadku konieczności może być stosowany do 6 tygodni. W przypadku podejrzenia kolki zawsze skonsultuj się z lekarzem.</div> <div><strong>skład:</strong> olej 0%, białko < 3%, włókno 3%, popiół < 4</div> <div>500g.</div>
78,86 zł
Pozwala zachować zdrowe jelita. Zawiera naturalne włókno, które jest pożyteczne dla funkcji jelitowo – gastrycznych i tworzenia miękkiego, obfitego stolca. Preparat Equilax powiększa swoją objętość w jelicie i usuwa nagromadzone resztki pożywienia włącznie z piaskiem i ziemią. Doskonały także dla koni, które zjadają niepożądane rzeczy podczas wypasu na pastwisku. Zawiera Psyllium Husk (babkę płesznik) – źródło oleju miętowego i babki jajowatej (Ispaghula), które uspokajają perystaltykę jelit.
sposób użycia: podawać jedną miarkę(20 gm) na 100 kg wagi. W przypadku konieczności może być stosowany do 6 tygodni. W przypadku podejrzenia kolki zawsze skonsultuj się z lekarzem.
skład: olej 0%, białko < 3%, włókno 3%, popiół < 4
500g.