Biotyna Plus granulat Eggersmann Powiększ do pełnego rozmiaru

Biotyna Plus granulat Eggersmann

Biotyna Plus granulat Eggersmann

1kg.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

180,00 zł

Biotyna Plus granulat Eggersmann <p>Głównym składnikiem preparatu jest biotyna i cynk. Są one niezbędne do prawidłowego rozwoju i formowania struktury puszki kopytowej oraz utrzymania zdrowej sierści i skóry. Ich niedobór jest przyczyną egzem, stanów zapalnych skóry, matowienia włosów i deformacji kopyt. Dlatego wskazane jest regularne podawanie preparatu, dzięki czemu skóra staje się zdrowsza, mniej podatna na infekcje, z dobrze osadzonym, lśniącym włosem, zaś róg kopytowy jest twardy, elastyczny i odporny na uszkodzenia. Działanie wspomagają zawarte w preparacie: witaminy E, z grupy B, selen i magnez.</p> <p><strong>Skład:</strong> jęczmień, otręby pszenne, DL-metionina, melasa z trzciny cukrowej, glukoza (cukier gronowy), tlenek magnezu, chlorek lizyny.</p> <p>1kg.</p>
146,34 zł

Głównym składnikiem preparatu jest biotyna i cynk. Są one niezbędne do prawidłowego rozwoju i formowania struktury puszki kopytowej oraz utrzymania zdrowej sierści i skóry. Ich niedobór jest przyczyną egzem, stanów zapalnych skóry, matowienia włosów i deformacji kopyt. Dlatego wskazane jest regularne podawanie preparatu, dzięki czemu skóra staje się zdrowsza, mniej podatna na infekcje, z dobrze osadzonym, lśniącym włosem, zaś róg kopytowy jest twardy, elastyczny i odporny na uszkodzenia. Działanie wspomagają zawarte w preparacie: witaminy E, z grupy B, selen i magnez.

Skład: jęczmień, otręby pszenne, DL-metionina, melasa z trzciny cukrowej, glukoza (cukier gronowy), tlenek magnezu, chlorek lizyny.

1kg.