Biotyna z cynkiem Gold Label Powiększ do pełnego rozmiaru

Biotyna z cynkiem Gold Label

Biotyna z cynkiem Gold Label.

900g.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

95,00 zł

Biotyna z cynkiem Gold Label <div>Połączenie biotyny, cynku i metioniny. Mocne działanie - 500 mgm na kilogram preparatu. Pobudza formowanie silniejszych i twardszych kopyt, a także poprawia stan sierści i zapobiega niedoborom cynku. Daje najlepsze rezultaty gdy jest stosowany codziennie przed sezonem treningowym, jak i w trakcie jego trwania.</div> <div><strong>sposób użycia:</strong> Konie lub kuce – podawać dwie miarki (30 gm) dziennie w celu dostarczenia minimalnej dawki 15 mgm biotyny. Polecane jest stosowanie preparatu Biotin Plus przez miesiąc do trzech, aby polepszyć stan kopyt, skóry i sierści. Dzienna dawka zawiera 1 gm chelatu metioniny z cynkiem, która wspomaga absorpcję i utylizację suplementu.</div> <div><strong>skład:</strong> olej 4,55%, białko 21,1%, włókno 19%, popiół 11,2%</div> <div>900g.</div>
77,24 zł
Połączenie biotyny, cynku i metioniny. Mocne działanie - 500 mgm na kilogram preparatu. Pobudza formowanie silniejszych i twardszych kopyt, a także poprawia stan sierści i zapobiega niedoborom cynku. Daje najlepsze rezultaty gdy jest stosowany codziennie przed sezonem treningowym, jak i w trakcie jego trwania.
sposób użycia: Konie lub kuce – podawać dwie miarki (30 gm) dziennie w celu dostarczenia minimalnej dawki 15 mgm biotyny. Polecane jest stosowanie preparatu Biotin Plus przez miesiąc do trzech, aby polepszyć stan kopyt, skóry i sierści. Dzienna dawka zawiera 1 gm chelatu metioniny z cynkiem, która wspomaga absorpcję i utylizację suplementu.
skład: olej 4,55%, białko 21,1%, włókno 19%, popiół 11,2%
900g.