Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Mieszanka paszowa dietetyczna Pecto Syllium Over Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Mieszanka paszowa dietetyczna Pecto Syllium Over Horse

Mieszanka paszowa dietetyczna Pecto Syllium Over Horse.

Opakowanie 1,2kg.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

110,00 zł

Mieszanka paszowa dietetyczna Pecto Syllium Over Horse <p>Mieszanka paszowa dietetyczna dla koni wyrównująca chroniczne zaburzenia w jelicie grubym.</p> <p class="prod-desc">W rożnych warunkach środowiskowych do przewodu pokarmowego konia razem z pobieranym pokarmem dostają się ziarna piasku i inne zanieczyszczenia. Część piasku usuwana jest wraz z odchodami, ale część pozostaje w przewodzie pokarmowym, kumulując się w jelitach. Ten osadzający się piasek często jest przyczyną występujących u koni kolek. PECTOSyllium jest źródłem włókna, które w jelitach tworzy żel wyłapujący i wiążący ziarenka piasku, kamyki i inne zanieczyszczenia. Związane żelem piasek i kamyki są łatwo usuwane z jelit.</p> <h5>Instrukcja prawidłowego stosowania:</h5> <p>W przypadku wystąpienia kolki: przez 6 kolejnych dni podawać 100 g PECTOSyllium dwukrotnie w ciągu dnia. Następnie raz w miesiącu przez 6 kolejnych dni podawać raz dziennie po 100 g PECTOSyllium. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki: codziennie dodawać po 50 g PECTOSyllium do paszy lub ziarna, aż do zlikwidowania zaburzeń w przewodzie pokarmowym. Przed zastosowaniem preparatu lub przed przedłużeniem okresu stosowania należy zasięgnąć opinii lekarza weterynarii Najlepiej podawać z paszą lub ziarnem. Nie należy zalewać wodą!</p> <h5>Skład:</h5> <p>Sacharoza, otręby pszenne.</p> <h5>Dodatki:</h5> <p>Dodatki sensoryczne, 2b: Plantago psyllium, mieszanka substancji aromatyzujących. Składniki analityczne i poziomy: Białko surowe 2,4%, włókno surowe 3%, oleje i tłuszcze surowe 0,7%, popiół surowy 2,0%, wapń 0%, fosfor 0%, sod 0%.</p> <h5>Dostępne opakowania:</h5> <p>1,2 kg</p>
101,85 zł

Mieszanka paszowa dietetyczna dla koni wyrównująca chroniczne zaburzenia w jelicie grubym.

W rożnych warunkach środowiskowych do przewodu pokarmowego konia razem z pobieranym pokarmem dostają się ziarna piasku i inne zanieczyszczenia. Część piasku usuwana jest wraz z odchodami, ale część pozostaje w przewodzie pokarmowym, kumulując się w jelitach. Ten osadzający się piasek często jest przyczyną występujących u koni kolek. PECTOSyllium jest źródłem włókna, które w jelitach tworzy żel wyłapujący i wiążący ziarenka piasku, kamyki i inne zanieczyszczenia. Związane żelem piasek i kamyki są łatwo usuwane z jelit.

Instrukcja prawidłowego stosowania:

W przypadku wystąpienia kolki: przez 6 kolejnych dni podawać 100 g PECTOSyllium dwukrotnie w ciągu dnia. Następnie raz w miesiącu przez 6 kolejnych dni podawać raz dziennie po 100 g PECTOSyllium. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki: codziennie dodawać po 50 g PECTOSyllium do paszy lub ziarna, aż do zlikwidowania zaburzeń w przewodzie pokarmowym. Przed zastosowaniem preparatu lub przed przedłużeniem okresu stosowania należy zasięgnąć opinii lekarza weterynarii Najlepiej podawać z paszą lub ziarnem. Nie należy zalewać wodą!

Skład:

Sacharoza, otręby pszenne.

Dodatki:

Dodatki sensoryczne, 2b: Plantago psyllium, mieszanka substancji aromatyzujących. Składniki analityczne i poziomy: Białko surowe 2,4%, włókno surowe 3%, oleje i tłuszcze surowe 0,7%, popiół surowy 2,0%, wapń 0%, fosfor 0%, sod 0%.

Dostępne opakowania:

1,2 kg