Mieszanka paszowa dietetyczna Pecto Syllium Over Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Mieszanka paszowa dietetyczna Pecto Syllium Over Horse

Mieszanka paszowa dietetyczna Pecto Syllium Over Horse.

Opakowanie 1,2kg.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

110,00 zł

Mieszanka paszowa dietetyczna Pecto Syllium Over Horse <p>Mieszanka paszowa dietetyczna dla koni wyrównująca chroniczne zaburzenia w jelicie grubym.</p> <p class="prod-desc">W rożnych warunkach środowiskowych do przewodu pokarmowego konia razem z pobieranym pokarmem dostają się ziarna piasku i inne zanieczyszczenia. Część piasku usuwana jest wraz z odchodami, ale część pozostaje w przewodzie pokarmowym, kumulując się w jelitach. Ten osadzający się piasek często jest przyczyną występujących u koni kolek. PECTOSyllium jest źródłem włókna, które w jelitach tworzy żel wyłapujący i wiążący ziarenka piasku, kamyki i inne zanieczyszczenia. Związane żelem piasek i kamyki są łatwo usuwane z jelit.</p> <h5>Instrukcja prawidłowego stosowania:</h5> <p>W przypadku wystąpienia kolki: przez 6 kolejnych dni podawać 100 g PECTOSyllium dwukrotnie w ciągu dnia. Następnie raz w miesiącu przez 6 kolejnych dni podawać raz dziennie po 100 g PECTOSyllium. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki: codziennie dodawać po 50 g PECTOSyllium do paszy lub ziarna, aż do zlikwidowania zaburzeń w przewodzie pokarmowym. Przed zastosowaniem preparatu lub przed przedłużeniem okresu stosowania należy zasięgnąć opinii lekarza weterynarii Najlepiej podawać z paszą lub ziarnem. Nie należy zalewać wodą!</p> <h5>Skład:</h5> <p>Sacharoza, otręby pszenne.</p> <h5>Dodatki:</h5> <p>Dodatki sensoryczne, 2b: Plantago psyllium, mieszanka substancji aromatyzujących. Składniki analityczne i poziomy: Białko surowe 2,4%, włókno surowe 3%, oleje i tłuszcze surowe 0,7%, popiół surowy 2,0%, wapń 0%, fosfor 0%, sod 0%.</p> <h5>Dostępne opakowania:</h5> <p>1,2 kg</p>
101,85 zł

Mieszanka paszowa dietetyczna dla koni wyrównująca chroniczne zaburzenia w jelicie grubym.

W rożnych warunkach środowiskowych do przewodu pokarmowego konia razem z pobieranym pokarmem dostają się ziarna piasku i inne zanieczyszczenia. Część piasku usuwana jest wraz z odchodami, ale część pozostaje w przewodzie pokarmowym, kumulując się w jelitach. Ten osadzający się piasek często jest przyczyną występujących u koni kolek. PECTOSyllium jest źródłem włókna, które w jelitach tworzy żel wyłapujący i wiążący ziarenka piasku, kamyki i inne zanieczyszczenia. Związane żelem piasek i kamyki są łatwo usuwane z jelit.

Instrukcja prawidłowego stosowania:

W przypadku wystąpienia kolki: przez 6 kolejnych dni podawać 100 g PECTOSyllium dwukrotnie w ciągu dnia. Następnie raz w miesiącu przez 6 kolejnych dni podawać raz dziennie po 100 g PECTOSyllium. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki: codziennie dodawać po 50 g PECTOSyllium do paszy lub ziarna, aż do zlikwidowania zaburzeń w przewodzie pokarmowym. Przed zastosowaniem preparatu lub przed przedłużeniem okresu stosowania należy zasięgnąć opinii lekarza weterynarii Najlepiej podawać z paszą lub ziarnem. Nie należy zalewać wodą!

Skład:

Sacharoza, otręby pszenne.

Dodatki:

Dodatki sensoryczne, 2b: Plantago psyllium, mieszanka substancji aromatyzujących. Składniki analityczne i poziomy: Białko surowe 2,4%, włókno surowe 3%, oleje i tłuszcze surowe 0,7%, popiół surowy 2,0%, wapń 0%, fosfor 0%, sod 0%.

Dostępne opakowania:

1,2 kg