Preparat wzmacniający kopyta Blacksmith's Formula Gold Label Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat wzmacniający kopyta Blacksmith's Formula Gold Label

Preparat wzmacniający kopyta Blacksmith's Formula Gold Label.

1,8kg.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

170,00 zł

Preparat wzmacniający kopyta Blacksmith's Formula Gold Label <div>Kombinacja naturalnych kolagenów, biotyny, metioniny i cynku przeznaczona dla koni. Naturalne składniki preparatu chronią i leczą kruche kopyta, pomagają odbudować zniszczone chrząstki i wzmacniają słabe ścięgna. Preparat jest naturalnym źródłem nieorganicznej siarki – niezbędnego składnika kopyt, rogu i tkanek. Wzmacnia kopyta, a następnie przeciwdziała ich kruchości i łamliwości, a dodany ekstrakt z kolagenu wspomaga wzrost kopyt. Jeden z najbardziej zaawansowanych i najlepszych produktów, o działaniu najpierw regenerującym, a następnie utrzymującym kopyto w należytej kondycji.</div> <div><strong>sposób użycia:</strong> 3 x 20g dziennie zmieszać z pożywieniem i podawać przez 30 dni. Po osiągnięciu pożądanego efektu, w celu jego utrzymania, stosować 1,5 miarki dziennie zmieszanej z pożywieniem. Wystarcza na 30 dni intensywnego stosowania lub 60 dni dawki zachowawczej.</div> <div><strong>skład:</strong> olej 4,55%, białko 21,1%, włókno 19%, popiół 11,2%</div>
138,21 zł
Kombinacja naturalnych kolagenów, biotyny, metioniny i cynku przeznaczona dla koni. Naturalne składniki preparatu chronią i leczą kruche kopyta, pomagają odbudować zniszczone chrząstki i wzmacniają słabe ścięgna. Preparat jest naturalnym źródłem nieorganicznej siarki – niezbędnego składnika kopyt, rogu i tkanek. Wzmacnia kopyta, a następnie przeciwdziała ich kruchości i łamliwości, a dodany ekstrakt z kolagenu wspomaga wzrost kopyt. Jeden z najbardziej zaawansowanych i najlepszych produktów, o działaniu najpierw regenerującym, a następnie utrzymującym kopyto w należytej kondycji.
sposób użycia: 3 x 20g dziennie zmieszać z pożywieniem i podawać przez 30 dni. Po osiągnięciu pożądanego efektu, w celu jego utrzymania, stosować 1,5 miarki dziennie zmieszanej z pożywieniem. Wystarcza na 30 dni intensywnego stosowania lub 60 dni dawki zachowawczej.
skład: olej 4,55%, białko 21,1%, włókno 19%, popiół 11,2%