Potrójna pielęgnacja skóry Equifix Stassek Powiększ do pełnego rozmiaru

Potrójna pielęgnacja skóry Equifix Stassek

Potrójna pielęgnacja skóry Equifix Stassek.

500ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

46,00 zł

Potrójna pielęgnacja skóry Equifix Stassek <p>Od teraz przyjemnością jest czyszczenie oficerek, sztybletów, a nawet skórzanych ubrań i mebli.<br />Zapomnij o okropnych śniegowych plamach na Twoich butach, tak samo jak o plamach na skórzanych meblach lub ulubionej kurtce. Możesz także zapomnieć o pracochłonnym spolerowywaniu nadmiaru smaru lub oleju po czyszczeniu siedziska siodła lub siedzeń skórzanej sofy bądź fotela. Łącząc kilka pielęgnujących skórę produktów w jednym, Equifix Potrójna pielęgnacja skóry posiada następujące główne właściwości: usuwa pot, brud i kryształki soli ze skóry. Wnika głęboko w strukturę kapilarną skóry, lecz bez blokowania jej porów i przede wszystkim nie zawiera żadnego smaru ani oleju. Equifix Potrójna pielęgnacja skóry zwiększa trwałość skóry podczas ciągnięcia i nacisku, dzięki temu zapewnia długie użytkowanie sprzętu. Włókna skóry uzyskują efektywną warstwę ochronną i skóra jest całkowicie chroniona przed wodą. Barwa jest bardziej wyraźna. Equifix Potrójna pielęgnacja skóry nie zawiera smaru, a przez to nie będzie żadnych zabrudzeń przez tłuste pozostałości. Jest to szczególnie ważne dla jeźdźców uczestniczących w zawodach, którzy chcą wyczyścić swe siodło między poszczególnymi częściami konkursu. Equifix Potrójna pielęgnacja skóry nadaje się do gładkiej i chropowatej skóry, tak samo jak do skóry nubukowej i daje również możliwość czyszczenia czapsów i sztylpów bez wysiłku.<br /><strong>sposób użycia:</strong> nałożyć na skórę za pomocą miękkiej szmatki. Pozwól na działanie przez krótki czas, a następnie czystą szmatką wytrzyj wszelkie pozostałości środka pielęgnującego skórę.</p> <p>500ml.</p>
37,40 zł

Od teraz przyjemnością jest czyszczenie oficerek, sztybletów, a nawet skórzanych ubrań i mebli.
Zapomnij o okropnych śniegowych plamach na Twoich butach, tak samo jak o plamach na skórzanych meblach lub ulubionej kurtce. Możesz także zapomnieć o pracochłonnym spolerowywaniu nadmiaru smaru lub oleju po czyszczeniu siedziska siodła lub siedzeń skórzanej sofy bądź fotela. Łącząc kilka pielęgnujących skórę produktów w jednym, Equifix Potrójna pielęgnacja skóry posiada następujące główne właściwości: usuwa pot, brud i kryształki soli ze skóry. Wnika głęboko w strukturę kapilarną skóry, lecz bez blokowania jej porów i przede wszystkim nie zawiera żadnego smaru ani oleju. Equifix Potrójna pielęgnacja skóry zwiększa trwałość skóry podczas ciągnięcia i nacisku, dzięki temu zapewnia długie użytkowanie sprzętu. Włókna skóry uzyskują efektywną warstwę ochronną i skóra jest całkowicie chroniona przed wodą. Barwa jest bardziej wyraźna. Equifix Potrójna pielęgnacja skóry nie zawiera smaru, a przez to nie będzie żadnych zabrudzeń przez tłuste pozostałości. Jest to szczególnie ważne dla jeźdźców uczestniczących w zawodach, którzy chcą wyczyścić swe siodło między poszczególnymi częściami konkursu. Equifix Potrójna pielęgnacja skóry nadaje się do gładkiej i chropowatej skóry, tak samo jak do skóry nubukowej i daje również możliwość czyszczenia czapsów i sztylpów bez wysiłku.
sposób użycia: nałożyć na skórę za pomocą miękkiej szmatki. Pozwól na działanie przez krótki czas, a następnie czystą szmatką wytrzyj wszelkie pozostałości środka pielęgnującego skórę.

500ml.