Trójazowe mydło do skór z ochroną przed pleśnią Stassek Powiększ do pełnego rozmiaru

Trójazowe mydło do skór z ochroną przed pleśnią Stassek

Trójazowe mydło do skór z ochroną przed pleśnią Stassek.

500ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

31,00 zł

Trójazowe mydło do skór z ochroną przed pleśnią Stassek <p>3-fazowe mydło do skóry Equifix jest stworzone do gruntownego czyszczenia i natłuszczającej pielęgnacji ubrudzonej skóry, a nawet do eliminacji pleśni na skórzanych przedmiotach. Dzięki specjalnemu składnikowi jest w stanie zapobiec nowym atakom pleśni. Jako że 3-fazowe mydło do skór Equifix jest płynne, dociera do najbardziej ukrytych miejsc, gdzie może rozwijać się nowa pleśń. 3-fazowe mydło do skór Equifix jest innowacyjnym produktem do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony gładkiej skóry.<br /><strong>Faza 1</strong> delikatnie i gruntownie usuwa brud i każdą pleśń ze skóry.<br /><strong>Faza 2</strong> zaopatruje skórę we wszystkie odżywcze składniki, których ona potrzebuje. To czyni skórę elastyczną i impregnuje ją na głębokość porów z olejkami odżywczymi.<br /><strong>Faza 3</strong> aktywuje specjalną formułę ochronną, która zapewnia efektywną, długotrwałą ochronę przed bakteriami i opóźnia formowanie się pleśni.<br /><strong>sposób użycia:</strong> nałóż obfitą ilość za pomocą szmatki lub gąbki i delikatnie wmasuj. 3-fazowe mydło do skór Equifix może być również nałożone na skórę za pomocą spryskiwacza. Pozostaw na krótko, aby mogło zadziałać, a następnie usuń nadmiar mydła szmatką bez meszku. Postępuj według tej samej  procedury przy użyciu 3-fazowego mydła do skór Equifix po zwyczajnym mydle do siodeł lub balsamie / oleju do skór. Regularne stosowanie przedłuża ochronę przed pleśnią. Odpowiednie do każdego rodzaju gładkiej skóry.</p> <p>500ml</p>
25,20 zł

3-fazowe mydło do skóry Equifix jest stworzone do gruntownego czyszczenia i natłuszczającej pielęgnacji ubrudzonej skóry, a nawet do eliminacji pleśni na skórzanych przedmiotach. Dzięki specjalnemu składnikowi jest w stanie zapobiec nowym atakom pleśni. Jako że 3-fazowe mydło do skór Equifix jest płynne, dociera do najbardziej ukrytych miejsc, gdzie może rozwijać się nowa pleśń. 3-fazowe mydło do skór Equifix jest innowacyjnym produktem do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony gładkiej skóry.
Faza 1 delikatnie i gruntownie usuwa brud i każdą pleśń ze skóry.
Faza 2 zaopatruje skórę we wszystkie odżywcze składniki, których ona potrzebuje. To czyni skórę elastyczną i impregnuje ją na głębokość porów z olejkami odżywczymi.
Faza 3 aktywuje specjalną formułę ochronną, która zapewnia efektywną, długotrwałą ochronę przed bakteriami i opóźnia formowanie się pleśni.
sposób użycia: nałóż obfitą ilość za pomocą szmatki lub gąbki i delikatnie wmasuj. 3-fazowe mydło do skór Equifix może być również nałożone na skórę za pomocą spryskiwacza. Pozostaw na krótko, aby mogło zadziałać, a następnie usuń nadmiar mydła szmatką bez meszku. Postępuj według tej samej  procedury przy użyciu 3-fazowego mydła do skór Equifix po zwyczajnym mydle do siodeł lub balsamie / oleju do skór. Regularne stosowanie przedłuża ochronę przed pleśnią. Odpowiednie do każdego rodzaju gładkiej skóry.

500ml