Kurtka przeciwdeszczowa HORZE, unisex Powiększ do pełnego rozmiaru

Kurtka przeciwdeszczowa HORZE, unisex

Kurtka przeciwdeszczowa HORZE, unisex.

Kolor Ciemny granat.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 14 dni

299,00 zł

Kurtka przeciwdeszczowa HORZE, unisex <p>Idealna kurtka na deszczową pogodę. Wypinany kaptur z paskiem do regulacji. Z przodu nylonowy suwak, dodatkowo zapięcia na rzep z odblaskową bizą. Klejone szwy. Zapięcia na rzep na mankietach. Po bokach kieszenie z elementem odblaskowym,  zapinane na suwak. Kieszonka wewnątrzna. W pasie do regulacji elastyczny sznur ze stoperem. Kolor ciemny granat.</p> <p>Podszewka 100% poliester, w górnej części pleców siateczka ze 100% poliestru. Odblaskowe Z-logo na piersi, tasiemka odblaskowa z tyłu.</p> <p>Materiały: 100% poliester. Wodoodporny oddychający (5000mm / 5000mvp)</p>
243,09 zł

6 Inne produkty w tej samej kategorii:

Idealna kurtka na deszczową pogodę. Wypinany kaptur z paskiem do regulacji. Z przodu nylonowy suwak, dodatkowo zapięcia na rzep z odblaskową bizą. Klejone szwy. Zapięcia na rzep na mankietach. Po bokach kieszenie z elementem odblaskowym,  zapinane na suwak. Kieszonka wewnątrzna. W pasie do regulacji elastyczny sznur ze stoperem. Kolor ciemny granat.

Podszewka 100% poliester, w górnej części pleców siateczka ze 100% poliestru. Odblaskowe Z-logo na piersi, tasiemka odblaskowa z tyłu.

Materiały: 100% poliester. Wodoodporny oddychający (5000mm / 5000mvp)

  • Dostępność Dostępność do 14 dni