Preparat ułatwiający rozczesywanie włosów grzywy i ogona Cheval Silk Over Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat ułatwiający rozczesywanie włosów grzywy i ogona Cheval Silk Over Horse

Preparat ułatwiający rozczesywanie włosów grzywy i ogona Cheval Silk Over Horse.

Opakowanie 650 ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

69,00 zł

Preparat ułatwiający rozczesywanie włosów grzywy i ogona Cheval Silk Over Horse <p>CHEVAL Silk to ekskluzywny preparat dla koni ułatwiający rozczesywanie włosów grzywy i ogona.<br />Naturalne woski roślinne zawarte w preparacie skutecznie nawilżają i wygładzają włos, dzięki czemu nie jest wyrywany przy szczotkowaniu. Po nałożeniu na grzywę i ogon włos staje się lśniący ale nie przetłuszczony. CHEVAL Silk utrzymuje dobrą kondycję włosa, nie przesusza go i działa antystatycznie. CHEVAL Silk posiada naturalne pH, dzięki czemu nie powoduje podrażnień.</p> <p><strong>Instrukcja prawidłowego stosowania:</strong><br />Nanosić preparat każdorazowo przy szczotkowaniu włosa grzywy i ogona. Spryskać włos przy pomocy atomizera, odczekać chwilę i rozczesać.</p> <p><strong>Skład:</strong><br />Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Polyquaternium-<br />7, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.</p> <p><strong>Dostępne opakowanie:</strong> 650 ml</p>
56,10 zł

CHEVAL Silk to ekskluzywny preparat dla koni ułatwiający rozczesywanie włosów grzywy i ogona.
Naturalne woski roślinne zawarte w preparacie skutecznie nawilżają i wygładzają włos, dzięki czemu nie jest wyrywany przy szczotkowaniu. Po nałożeniu na grzywę i ogon włos staje się lśniący ale nie przetłuszczony. CHEVAL Silk utrzymuje dobrą kondycję włosa, nie przesusza go i działa antystatycznie. CHEVAL Silk posiada naturalne pH, dzięki czemu nie powoduje podrażnień.

Instrukcja prawidłowego stosowania:
Nanosić preparat każdorazowo przy szczotkowaniu włosa grzywy i ogona. Spryskać włos przy pomocy atomizera, odczekać chwilę i rozczesać.

Skład:
Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Polyquaternium-
7, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Dostępne opakowanie: 650 ml