Płyn do kopyt w formie oprysku z chelatami miedzi i cynku Over Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Płyn do kopyt w formie oprysku z chelatami miedzi i cynku Over Horse

Płyn do kopyt w formie oprysku z chelatami miedzi i cynku Over Horse.

Opakowanie 500ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

65,00 zł

Płyn do kopyt w formie oprysku z chelatami miedzi i cynku Over Horse <p>CABI Spray to preparat przeznaczony do opryskiwania kopyt w okolicach strzałki i rowka strzałki po korekcji oraz każdorazowo po rozczyszczaniu. Preparat korzystnie wpływa na stan tkanki skórnej i rogowej kopyta poprzez wspomaganie naturalnych procesów jej odbudowy oraz poprawę elastyczności. Zawarte w preparacie minerały w formie chelatów wykazują dużo lepszą przyswajalność niż ich mineralne odpowiedniki. Stosowanie preparatu CABI Spray zabezpiecza kopyto przed wnikaniem wszelkich zanieczyszczeń z podłoża i ich związania z tkanką.</p> <p><strong>Instrukcja prawidłowego stosowania:</strong><br />CABI Spray należy stosować każdorazowo po korekcji kopyta oraz przy jego codziennym rozczyszczaniu, a także w celu zabezpieczenia rogu kopytowego u koni stojących na wilgotnym podłożu.</p> <p><strong>Skład:</strong><br />Chelat miedzi, chelat cynku, kwasy organiczne.</p> <p><strong>Dostępne opakowanie:</strong> 500 ml</p>
52,85 zł

CABI Spray to preparat przeznaczony do opryskiwania kopyt w okolicach strzałki i rowka strzałki po korekcji oraz każdorazowo po rozczyszczaniu. Preparat korzystnie wpływa na stan tkanki skórnej i rogowej kopyta poprzez wspomaganie naturalnych procesów jej odbudowy oraz poprawę elastyczności. Zawarte w preparacie minerały w formie chelatów wykazują dużo lepszą przyswajalność niż ich mineralne odpowiedniki. Stosowanie preparatu CABI Spray zabezpiecza kopyto przed wnikaniem wszelkich zanieczyszczeń z podłoża i ich związania z tkanką.

Instrukcja prawidłowego stosowania:
CABI Spray należy stosować każdorazowo po korekcji kopyta oraz przy jego codziennym rozczyszczaniu, a także w celu zabezpieczenia rogu kopytowego u koni stojących na wilgotnym podłożu.

Skład:
Chelat miedzi, chelat cynku, kwasy organiczne.

Dostępne opakowanie: 500 ml