Żel do kopyt z chelatami miedzi i cynku Cabi Glue Over Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Żel do kopyt z chelatami miedzi i cynku Cabi Glue Over Horse

Żel do kopyt z chelatami miedzi i cynku Cabi Glue Over Horse.

Opakowanie 300g.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

170,00 zł

Żel do kopyt z chelatami miedzi i cynku Cabi Glue Over Horse <p>CABI Glue to innowacyjny żel przeznaczony do pielęgnacji zaniedbanych kopyt, polecany przede wszystkim dla koni stojących na wilgotnym podłożu, a także do stosowania bezpośrednio po korekcji kopyta. Skuteczność działania preparatu CABI Glue wynika z zastosowania chelatów miedzi i cynku oraz kwasów organicznych. Chelaty miedzi i cynku dzięki swoim właściwościom zwiększają twardość rogu kopytowego, nie powodując jednocześnie jego przesuszenia oraz nadają mu elastyczność. Kwasy organiczne wydłużają okres działania minerałów zawartych w CABI Glue.<br />Dzięki konsystencji gęstego żelu, preparat doskonale nanosi się na puszkę kopytową oraz strzałkę i okolice rowka strzałki, pozostając<br />w zaaplikowanych miejscach przez długi czas. Doskonała przyczepność preparatu pozwala na utworzenie warstwy chroniącej tkankę przed zanieczyszczeniem.</p> <p><strong>Instrukcja prawidłowego stosowania:</strong><br />CABI Glue należy stosować na oczyszczoną i suchą podeszwę kopyta, szczególnie w okolicach strzałki i rowka strzałki.<br />Z uwolnieniem zwierzęcia należy odczekać do momentu zaschnięcia żelu. CABI Glue należy stosować każdorazowo po zabiegu korekcji kopyta oraz podczas rozmiękczenia okolic podeszwy kopyta w celu zabezpieczenia tkanek przed zanieczyszczeniem i ich utwardzenia.</p> <p><strong>Skład:</strong><br />Chelat miedzi, chelat cynku, kwasy organiczne.</p> <p><strong>Dostępne opakowanie:</strong> 300 g</p>
138,21 zł

CABI Glue to innowacyjny żel przeznaczony do pielęgnacji zaniedbanych kopyt, polecany przede wszystkim dla koni stojących na wilgotnym podłożu, a także do stosowania bezpośrednio po korekcji kopyta. Skuteczność działania preparatu CABI Glue wynika z zastosowania chelatów miedzi i cynku oraz kwasów organicznych. Chelaty miedzi i cynku dzięki swoim właściwościom zwiększają twardość rogu kopytowego, nie powodując jednocześnie jego przesuszenia oraz nadają mu elastyczność. Kwasy organiczne wydłużają okres działania minerałów zawartych w CABI Glue.
Dzięki konsystencji gęstego żelu, preparat doskonale nanosi się na puszkę kopytową oraz strzałkę i okolice rowka strzałki, pozostając
w zaaplikowanych miejscach przez długi czas. Doskonała przyczepność preparatu pozwala na utworzenie warstwy chroniącej tkankę przed zanieczyszczeniem.

Instrukcja prawidłowego stosowania:
CABI Glue należy stosować na oczyszczoną i suchą podeszwę kopyta, szczególnie w okolicach strzałki i rowka strzałki.
Z uwolnieniem zwierzęcia należy odczekać do momentu zaschnięcia żelu. CABI Glue należy stosować każdorazowo po zabiegu korekcji kopyta oraz podczas rozmiękczenia okolic podeszwy kopyta w celu zabezpieczenia tkanek przed zanieczyszczeniem i ich utwardzenia.

Skład:
Chelat miedzi, chelat cynku, kwasy organiczne.

Dostępne opakowanie: 300 g