Preparat łagodzący skutki grzybicy Fungisept Gel Over Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat łagodzący skutki grzybicy Fungisept Gel Over Horse

Preparat łagodzący skutki grzybicy Fungisept Gel Over Horse.

Opakowanie 250g.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

64,00 zł

Preparat łagodzący skutki grzybicy Fungisept Gel Over Horse <p>Preparat łagodzący skutki grzybicy.</p> <p class="prod-desc">FUNGISEPT wspomaga wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry, uniemożliwiającej wnikanie i rozwój grzybów i pleśni. Preparat zawiera w swoim składzie kompleks Złota Tarcza, który został stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. Kompleks Złota Tarcza zawiera specjalnie dobrane substancje ziołowe i mineralne w niezmiennych proporcjach. FUNGISEPT korzystnie wpływa na stan skóry w przebiegu grzybicy i wspomaga odrost sierści. Jest łagodny i całkowicie bezpieczny dla skóry zwierząt i ludzi. ZŁOTA TARCZA zbudowana z nanocząsteczek miedzi, która tworzy koloid. Rewelacyjnie przenikają do najgłębszych struktur. Są w pełni bezpieczne, nie wchodzą w reakcję z innymi substancjami a jednocześnie są bioprzyswajalne.</p> <h5>Instrukcja prawidłowego stosowania:</h5> <p>Preparat nanosić na skórę smarując zmienione miejsce 2-3 razy dziennie. FUNGISEPT przeznaczony jest dla wszystkich gatunków zwierząt. Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych.</p> <h5>Skład:</h5> <p>Niejonowa nanocząsteczkowa miedź koloidalna, olejek z drzewa herbacianego, propolis, solubilizant, zagęstnik, woda demineralizowana.</p> <h5>Dostępne opakowania:</h5> <p>250 g, PRODUKT NIE JEST LEKIEM</p>
52,03 zł

Preparat łagodzący skutki grzybicy.

FUNGISEPT wspomaga wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry, uniemożliwiającej wnikanie i rozwój grzybów i pleśni. Preparat zawiera w swoim składzie kompleks Złota Tarcza, który został stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. Kompleks Złota Tarcza zawiera specjalnie dobrane substancje ziołowe i mineralne w niezmiennych proporcjach. FUNGISEPT korzystnie wpływa na stan skóry w przebiegu grzybicy i wspomaga odrost sierści. Jest łagodny i całkowicie bezpieczny dla skóry zwierząt i ludzi. ZŁOTA TARCZA zbudowana z nanocząsteczek miedzi, która tworzy koloid. Rewelacyjnie przenikają do najgłębszych struktur. Są w pełni bezpieczne, nie wchodzą w reakcję z innymi substancjami a jednocześnie są bioprzyswajalne.

Instrukcja prawidłowego stosowania:

Preparat nanosić na skórę smarując zmienione miejsce 2-3 razy dziennie. FUNGISEPT przeznaczony jest dla wszystkich gatunków zwierząt. Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych.

Skład:

Niejonowa nanocząsteczkowa miedź koloidalna, olejek z drzewa herbacianego, propolis, solubilizant, zagęstnik, woda demineralizowana.

Dostępne opakowania:

250 g, PRODUKT NIE JEST LEKIEM