Preparat do skóry Dermasept Gel Over Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat do skóry Dermasept Gel Over Horse

Preparat do skóry Dermasept Gel Over Horse.

Opakowanie 500g.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

98,00 zł

Preparat do skóry Dermasept Gel Over Horse <p>Innowacyjny preparat przeznaczony do stosowania w miejscu uszkodzonych tkanek w przypadku pojawienia się grudy u koni, wspomagający naturalne procesy odbudowy i regeneracji skóry.</p> <p class="prod-desc">Stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii z wykorzystaniem nanokoloidów srebra i miedzi. Dodatek olejku z drzewa herbacianego tworzy warstwę ochronną, zabezpieczającą zmienione chorobowo miejsca przed ponowną infekcją. Eozyna i allantoina które zawarte są w preparacie, aktywnie wspomagają procesy gojenia i odrost sierści w miejscu uszkodzenia. DERMASEPT Gel sprzyja wytwarzaniu naturalnej bariery ochronnej uniemożliwiając wtórne wnikanie grzybów i pleśni. Szybko przenika do głębokich warstw skóry, bezpieczny i nie wywołujący uczucia „pieczenia”</p> <h5>Instrukcja prawidłowego stosowania:</h5> <p>Przed zastosowaniem żelu należy dokładnie oczyścić skórę ze strupów i nanosić preparat na oczyszczone uszkodzenia skóry. Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych.</p> <h5>Skład:</h5> <p>Niejonowe nanocząsteczkowe srebro koloidalne, niejonowa nanocząsteczkowa miedź koloidalna, olejek z drzewa herbacianego, propolis, allantoina, eozyna, gliceryna, zagęstnik, woda demineralizowana.</p> <p><strong>Dostępne opakowania:</strong> 500 g, PRODUKT NIE JEST LEKIEM</p>
79,67 zł

Innowacyjny preparat przeznaczony do stosowania w miejscu uszkodzonych tkanek w przypadku pojawienia się grudy u koni, wspomagający naturalne procesy odbudowy i regeneracji skóry.

Stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii z wykorzystaniem nanokoloidów srebra i miedzi. Dodatek olejku z drzewa herbacianego tworzy warstwę ochronną, zabezpieczającą zmienione chorobowo miejsca przed ponowną infekcją. Eozyna i allantoina które zawarte są w preparacie, aktywnie wspomagają procesy gojenia i odrost sierści w miejscu uszkodzenia. DERMASEPT Gel sprzyja wytwarzaniu naturalnej bariery ochronnej uniemożliwiając wtórne wnikanie grzybów i pleśni. Szybko przenika do głębokich warstw skóry, bezpieczny i nie wywołujący uczucia „pieczenia”

Instrukcja prawidłowego stosowania:

Przed zastosowaniem żelu należy dokładnie oczyścić skórę ze strupów i nanosić preparat na oczyszczone uszkodzenia skóry. Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych.

Skład:

Niejonowe nanocząsteczkowe srebro koloidalne, niejonowa nanocząsteczkowa miedź koloidalna, olejek z drzewa herbacianego, propolis, allantoina, eozyna, gliceryna, zagęstnik, woda demineralizowana.

Dostępne opakowania: 500 g, PRODUKT NIE JEST LEKIEM