Preparat do skóry Ransept Spray Over Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat do skóry Ransept Spray Over Horse

Preparat do skóry Ransept Spray Over Horse.

Opakowanie 500ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

67,00 zł

Preparat do skóry Ransept Spray Over Horse <p>Preparat do skóry.</p> <p class="prod-desc">RANSEPT to innowacyjny preparat wspomagający naturalny proces odbudowy uszkodzonej tkanki. Zawiera w swoim składzie kompleks Rubinowa Tarcza, który został stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. Kompleks Rubinowa Tarcza zawiera specjalnie dobrane składniki wzajemnie uzupełniające swoje działanie. RANSEPT wspomaga naturalne procesy zachodzące w skórze związane z gojeniem się ran. Preparat tworzy widoczny film zabezpieczający przed czynnikami zewnętrznymi oraz wspomaga utrzymanie odpowiedniego nawilżenia, miękkości i elastyczności naskórka. RANSEPT jest łagodny dla skóry i nie wywołuje uczucia „pieczenia”. RUBINOWA TARCZA zbudowana z nanocząsteczek srebra, które tworzą koloid. Rewelacyjnie przenikają do najgłębszych struktur. Są w pełni bezpieczne, nie wchodzą w reakcje z innymi substancjami a jednocześnie są bioprzyswajalne.</p> <h5>Instrukcja prawidłowego stosowania:</h5> <p>Preparat nanosić na skórę na zmienione miejsce przez rozpylanie 2-3 razy dziennie.  Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych.</p> <h5>Skład:</h5> <p>Niejonowe nanocząsteczkowe srebro koloidalne, allantoina, eozyna, gliceryna, substancja zagęszczająca, woda demineralizowana.</p> <p><strong>Dostępne opakowania:</strong> 250 g, PRODUKT NIE JEST LEKIEM</p>
54,47 zł

Preparat do skóry.

RANSEPT to innowacyjny preparat wspomagający naturalny proces odbudowy uszkodzonej tkanki. Zawiera w swoim składzie kompleks Rubinowa Tarcza, który został stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. Kompleks Rubinowa Tarcza zawiera specjalnie dobrane składniki wzajemnie uzupełniające swoje działanie. RANSEPT wspomaga naturalne procesy zachodzące w skórze związane z gojeniem się ran. Preparat tworzy widoczny film zabezpieczający przed czynnikami zewnętrznymi oraz wspomaga utrzymanie odpowiedniego nawilżenia, miękkości i elastyczności naskórka. RANSEPT jest łagodny dla skóry i nie wywołuje uczucia „pieczenia”. RUBINOWA TARCZA zbudowana z nanocząsteczek srebra, które tworzą koloid. Rewelacyjnie przenikają do najgłębszych struktur. Są w pełni bezpieczne, nie wchodzą w reakcje z innymi substancjami a jednocześnie są bioprzyswajalne.

Instrukcja prawidłowego stosowania:

Preparat nanosić na skórę na zmienione miejsce przez rozpylanie 2-3 razy dziennie.  Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych.

Skład:

Niejonowe nanocząsteczkowe srebro koloidalne, allantoina, eozyna, gliceryna, substancja zagęszczająca, woda demineralizowana.

Dostępne opakowania: 250 g, PRODUKT NIE JEST LEKIEM