Maść siarczanowa do strzałek Hipovet / You & Your Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Maść siarczanowa do strzałek Hipovet / You & Your Horse

Maść siarczanowa do strzałek Hipovet / You & Your Horse.

Pojemność 300ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

75,00 zł

Maść siarczanowa do strzałek Hipovet / You & Your Horse <p><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;">Doskonały środek pielęgnacyjny przeznaczony do stosowania na podeszwę kopyta, w okolicach strzałki i rowka strzałki. Zawarty w preparacie siarczan miedzi chroni strzałkę przed procesami gnilnymi, zaś triclosan w połączeniu z ekstraktem z nagietka ma dodatkowe działanie antyseptyczne, przez co maść jest doskonałym środkiem pielęgnacyjnym i ochronnym. Siarczan posiada dodatkowo właściwości grzybo i bakteriobójcze, doskonale odkaża oraz przyspiesza granulację i naskórkowanie uszkodzonych tkanek.</span></p> <p><span style="font-size: 11px; line-height: 1.5;">Pojemność: 300ml</span></p> <div id="idTab1" class="rte"> <p>STOSOWANIE: <span style="font-size: 11px; line-height: 1.5;">Cienką warstwę preparatu nakładać na dokładnie oczyszczoną strzałkę i rowek strzałkowy, tak często jak występuje potrzeba.</span></p> <p><span style="font-size: 11px; line-height: 1.5;">Skład INCI: Petrolatum, Copper Sulfate, Triclosan.<br /></span></p> </div>
60,98 zł

Doskonały środek pielęgnacyjny przeznaczony do stosowania na podeszwę kopyta, w okolicach strzałki i rowka strzałki. Zawarty w preparacie siarczan miedzi chroni strzałkę przed procesami gnilnymi, zaś triclosan w połączeniu z ekstraktem z nagietka ma dodatkowe działanie antyseptyczne, przez co maść jest doskonałym środkiem pielęgnacyjnym i ochronnym. Siarczan posiada dodatkowo właściwości grzybo i bakteriobójcze, doskonale odkaża oraz przyspiesza granulację i naskórkowanie uszkodzonych tkanek.

Pojemność: 300ml

STOSOWANIE: Cienką warstwę preparatu nakładać na dokładnie oczyszczoną strzałkę i rowek strzałkowy, tak często jak występuje potrzeba.

Skład INCI: Petrolatum, Copper Sulfate, Triclosan.