Żel z ekstraktem z arniki i cytryny You & Your Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Żel z ekstraktem z arniki i cytryny You & Your Horse

Żel z ekstraktem z arniki i cytryny You & Your Horse.

Pojemność 200ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

46,00 zł

Żel z ekstraktem z arniki i cytryny You & Your Horse <p style="font-style: normal; font-size: 11px; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;"><span style="font-size: 11px; line-height: 1.5; font-family: arial,helvetica,sans-serif;">Produkt przeznaczony jest do rozgrzewania kończyn konia przy stłuczeniach, opuchnięciach, nadwerężeniach i stanach zapalnych różnego pochodzenia. Jest również doskonałym preparatem do masażu na obolałe mięśnie. Wyciąg z arniki lekko drażniąc zakończenia czuciowe w miejscach zastosowania powoduje zwiększone przekrwienie i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Rozgrzewa, zwiększa przepływ krwi w danym obszarze i łagodzi dolegliwości związane z bólami mięśniowymi i stanami zapalnymi.</span></p> <p style="font-style: normal; font-size: 11px; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;">Stosowanie: <span style="font-size: 11px; line-height: 1.5;">Na suche dłonie nanieść żel i delikatnie masować skórę. Nie stosować na głowę konia. Preparat nie wymaga stosowania owijek.</span></span></p> <p><strong>Pojemność:</strong> 200ml</p> <p><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;">Skład INCI: Aqua, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Triethanolamine, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Hexyl Cinnamal, Disodium EDTA, Limonene, Citronellol.</span></p>
37,40 zł

Produkt przeznaczony jest do rozgrzewania kończyn konia przy stłuczeniach, opuchnięciach, nadwerężeniach i stanach zapalnych różnego pochodzenia. Jest również doskonałym preparatem do masażu na obolałe mięśnie. Wyciąg z arniki lekko drażniąc zakończenia czuciowe w miejscach zastosowania powoduje zwiększone przekrwienie i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Rozgrzewa, zwiększa przepływ krwi w danym obszarze i łagodzi dolegliwości związane z bólami mięśniowymi i stanami zapalnymi.

Stosowanie: Na suche dłonie nanieść żel i delikatnie masować skórę. Nie stosować na głowę konia. Preparat nie wymaga stosowania owijek.

Pojemność: 200ml

Skład INCI: Aqua, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Triethanolamine, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Hexyl Cinnamal, Disodium EDTA, Limonene, Citronellol.