Odżywka do grzywy i ogona 3D EFFECT You & Your Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Odżywka do grzywy i ogona 3D EFFECT You & Your Horse

Odżywka do grzywy i ogona 3D EFFECT You & Your Horse.

Pojemność 500ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

77,00 zł

Odżywka do grzywy i ogona 3D EFFECT You & Your Horse <p style="font-style: normal; font-size: 11px;"><span style="color: #000000;"><span style="font-size: 11px; line-height: 1.5;">Doskonałej jakości odżywka do intensywnej pielęgnacji sierści, grzywy i ogona koni. Zapewnia sierści połysk, pozostawia ogon w naturalnym skręcie, zamyka łuski włosa, włos jest długi, lejący, zapobiega osadzaniu się kurzu. Ochronne działanie gliceryny zatrzymuje wilgoć wewnątrz struktury włosa. Dodatkowo redukuje swędzenie grzywy i ogona oraz zapobiega jej wycieraniu. Ułatwia rozczesywanie i efekt połysku utrzymuje się na grzywie i ogonie do dwóch tygodni, nie pozostawiając tłustego osadu.</span></span></p> <div id="idTab1" class="rte"> <p style="font-style: normal; font-size: 11px;"><span style="color: #000000;"><span style="font-size: 11px; line-height: 1.5;">Stosowanie: </span><span style="font-size: 11px; line-height: 1.5;">Przed użyciem odżywki zalecane jest umycie ogona czy grzywy. Spryskać z odległości 30 centymetrów końską grzywę i ogon. Poczekać kilka sekund następnie rozprowadzić szczotką zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Pozostawić do wyschnięcia i przeczesać ponownie. Odżywkę stosuje się raz na dwa tygodnie, a co drugi - trzeci dzień powinno się rozczesywać ogon i grzywę. Omijać oczy i błony śluzowe.</span></span></p> <p style="font-style: normal; font-size: 11px;"><span style="color: #000000;">Pojemność: 500ml<br /><br />Składniki (INCI): Aqua, Alcohol, Isopropyl Alcohol, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Glycerin, Parfum, Polysorbate 80, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol.<br /></span></p> </div>
62,60 zł

Doskonałej jakości odżywka do intensywnej pielęgnacji sierści, grzywy i ogona koni. Zapewnia sierści połysk, pozostawia ogon w naturalnym skręcie, zamyka łuski włosa, włos jest długi, lejący, zapobiega osadzaniu się kurzu. Ochronne działanie gliceryny zatrzymuje wilgoć wewnątrz struktury włosa. Dodatkowo redukuje swędzenie grzywy i ogona oraz zapobiega jej wycieraniu. Ułatwia rozczesywanie i efekt połysku utrzymuje się na grzywie i ogonie do dwóch tygodni, nie pozostawiając tłustego osadu.

Stosowanie: Przed użyciem odżywki zalecane jest umycie ogona czy grzywy. Spryskać z odległości 30 centymetrów końską grzywę i ogon. Poczekać kilka sekund następnie rozprowadzić szczotką zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Pozostawić do wyschnięcia i przeczesać ponownie. Odżywkę stosuje się raz na dwa tygodnie, a co drugi - trzeci dzień powinno się rozczesywać ogon i grzywę. Omijać oczy i błony śluzowe.

Pojemność: 500ml

Składniki (INCI): Aqua, Alcohol, Isopropyl Alcohol, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Glycerin, Parfum, Polysorbate 80, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol.