Nabłyszczająca odżywka do grzywy i ogona Glossy Effect You & Your Horse Powiększ do pełnego rozmiaru

Nabłyszczająca odżywka do grzywy i ogona Glossy Effect You & Your Horse

Nabłyszczająca odżywka do grzywy i ogona Glossy Effect You & Your Horse.

Pojemność 200ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

40,00 zł

Nabłyszczająca odżywka do grzywy i ogona Glossy Effect You & Your Horse <p><span style="color: #000000; font-style: normal; line-height: 20px; background-color: #ffffff;"><span style="font-size: 8pt;">Profesjonalna nabłyszczająca odżywka do grzywy i ogona nadająca niesamowity efekt błyszczącej grzywy i ogona. Efekt widoczny po pierwszym użyciu.<br /> - Zwiększa połysk matowych włosów,<br /> - Szczególnie polecana dla koni z długą grzywą, ułatwia zaplatanie warkoczy i dodatkowo nie przykleja się do nich kurz,<br /> - Ułatwia rozczesywanie,<br /> - Silnie regeneruje włosy,<br /> - Wygładza włosy elektryzujące się,<br /> - Redukuje efekt puszenia się włosów,<br /> - Nie przeciąża włosa,<br /> - Nie pozostawia oleistego osadu,<br /> - Efekt błyszczącej grzywy i ogona utrzymuje się bardzo długo,<br /> - Idealna do pokazów, sesji zdjęciowych czy zawodów.<br /></span></span></p> <p><span style="color: #000000; font-style: normal; line-height: 20px; background-color: #ffffff;"><span style="font-size: 8pt;"><span style="color: #626262; font-style: normal; line-height: 20px;"><span style="font-size: 8pt;"><span style="color: #888888;"><span style="background-color: #ffffff;"><span style="color: #000000;"><span style="font-style: normal; line-height: 20px;"><strong>STOSOWANIE:</strong><br /></span>Przed użyciem odżywki zalecane jest umycie ogona czy grzywy. Spryskać z odległości 30 centymetrów końską grzywę i ogon. Poczekać kilka sekund następnie rozprowadzić szczotką zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Pozostawić do wyschnięcia i przeczesać ponownie. Nie pryskać sierści odżywką w okolicach siodła. Omijać oczy i błony śluzowe.</span><br /><br /><span style="background-color: #ffffff;"> <br /></span></span></span></span></span></span></span></p>
32,52 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Profesjonalna nabłyszczająca odżywka do grzywy i ogona nadająca niesamowity efekt błyszczącej grzywy i ogona. Efekt widoczny po pierwszym użyciu.
- Zwiększa połysk matowych włosów,
- Szczególnie polecana dla koni z długą grzywą, ułatwia zaplatanie warkoczy i dodatkowo nie przykleja się do nich kurz,
- Ułatwia rozczesywanie,
- Silnie regeneruje włosy,
- Wygładza włosy elektryzujące się,
- Redukuje efekt puszenia się włosów,
- Nie przeciąża włosa,
- Nie pozostawia oleistego osadu,
- Efekt błyszczącej grzywy i ogona utrzymuje się bardzo długo,
- Idealna do pokazów, sesji zdjęciowych czy zawodów.

STOSOWANIE:
Przed użyciem odżywki zalecane jest umycie ogona czy grzywy. Spryskać z odległości 30 centymetrów końską grzywę i ogon. Poczekać kilka sekund następnie rozprowadzić szczotką zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Pozostawić do wyschnięcia i przeczesać ponownie. Nie pryskać sierści odżywką w okolicach siodła. Omijać oczy i błony śluzowe.