Preparat czyszczący dla siwych koni leovet Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat czyszczący dla siwych koni leovet

Preparat czyszczący dla siwych koni leovet.

Pojemność 500ml.

Więcej szczegółów

Stan: dostępność do 7 dni

73,00 zł

Preparat czyszczący dla siwych koni leovet <p>leovet Milton Weiss Schimmelstriegel - preparat czyszczący dla siwych koni do grzywy, ogona i sierści. <br /> Preparat spryskany bezpośrednio na uporczywe plamy po moczu i odchodach, trawie etc. pomaga pozbyć się łatwo tego brudu. Przebarwienia znikają i pojawia się ponownie jasny kolor, podkreślony dzięki świetnemu efektowi błyszczącej bieli. <br />Kompleks naturalnych protein z afrykańskiego drzewa Moringa uniemożliwia powstawanie nowych zabrudzeń i przebarwień do 2 dni. <br />Przy regularnym stosowaniu grzywa i sierść pozostają idealnie zadbane, błyszczące, puszyste i długotrwale chronione przed zabrudzeniem i oczywiście są lśniąco białe bez niechcianych zażółceń. <br /> <br />Opakowanie: 500 ml z rozpylaczem</p>
59,35 zł

leovet Milton Weiss Schimmelstriegel - preparat czyszczący dla siwych koni do grzywy, ogona i sierści.
Preparat spryskany bezpośrednio na uporczywe plamy po moczu i odchodach, trawie etc. pomaga pozbyć się łatwo tego brudu. Przebarwienia znikają i pojawia się ponownie jasny kolor, podkreślony dzięki świetnemu efektowi błyszczącej bieli.
Kompleks naturalnych protein z afrykańskiego drzewa Moringa uniemożliwia powstawanie nowych zabrudzeń i przebarwień do 2 dni.
Przy regularnym stosowaniu grzywa i sierść pozostają idealnie zadbane, błyszczące, puszyste i długotrwale chronione przed zabrudzeniem i oczywiście są lśniąco białe bez niechcianych zażółceń.

Opakowanie: 500 ml z rozpylaczem