Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Podkładka pod siodło z futerkiem Horze - WYPRZEDAŻ Powiększ do pełnego rozmiaru

Podkładka pod siodło z futerkiem Horze - WYPRZEDAŻ

Podkładka pod siodło z futerkiem Horze - WYPRZEDAŻ

kolor brązowy PONY

kolor różowy FULL

Więcej szczegółów

Stan: wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

-60,00 zł

129,00 zł

Podkładka pod siodło z futerkiem Horze - WYPRZEDAŻ <p><span>Oddychająca, antypoślizgowa podkładka pomagająca utrzymać siodło w odpowiedniej pozycji. Podkładka korekcyjna w przystępnej cenie, która wyglądem przypomina podkładkę Horze Harleigh, lecz jest znacznie tańsza. To idealne rozwiązanie dla niewielkich problemów z dopasowaniem siodła. Podkładka właściwie podnosi siodło zapewniając bezpieczne i wygodne jego położenie. Zewnętrzna strona podkładki ozdobiona jest pięknym pikowanym wzorem, natomiast od wewnątrz i na krawędziach podszyta jest sztucznym futerkiem.</span></p> <ul> <li>Korekcyjna podkładka pod siodło w przystępnej cenie</li> <li>Pikowana w romby</li> <li>Posiada paski do przypięcia do przystuł</li> <li>Logo Horze wyhaftowane wzdłuż kręgosłupa</li> </ul> <p> </p> <p><span>Prać w pralce w letniej wodzie. Delikatnie rozciągnąć podkładkę po praniu, aby wróciła do oryginalnego kształtu. Suszyć na leżąco na powietrzu.</span></p> <p><span><br /></span></p>
104,88 zł

Oddychająca, antypoślizgowa podkładka pomagająca utrzymać siodło w odpowiedniej pozycji. Podkładka korekcyjna w przystępnej cenie, która wyglądem przypomina podkładkę Horze Harleigh, lecz jest znacznie tańsza. To idealne rozwiązanie dla niewielkich problemów z dopasowaniem siodła. Podkładka właściwie podnosi siodło zapewniając bezpieczne i wygodne jego położenie. Zewnętrzna strona podkładki ozdobiona jest pięknym pikowanym wzorem, natomiast od wewnątrz i na krawędziach podszyta jest sztucznym futerkiem.

  • Korekcyjna podkładka pod siodło w przystępnej cenie
  • Pikowana w romby
  • Posiada paski do przypięcia do przystuł
  • Logo Horze wyhaftowane wzdłuż kręgosłupa

 

Prać w pralce w letniej wodzie. Delikatnie rozciągnąć podkładkę po praniu, aby wróciła do oryginalnego kształtu. Suszyć na leżąco na powietrzu.