Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Wędzidło jabłokowe HORZE - WYPRZEDAŻ Powiększ do pełnego rozmiaru

Wędzidło jabłokowe HORZE - WYPRZEDAŻ

Wędzidło jabłokowe HORZE - WYPRZEDAŻ

rozmiar 12,5cm

Więcej szczegółów

Stan: wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

59,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

-40,00 zł

99,00 zł

Wędzidło jabłokowe HORZE - WYPRZEDAŻ <p>Proste wędzidło o smaku jabłkowym to najlepszy przyjaciel młodego konia.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>To proste wędzidło z tworzywa syntetycznego idealnie sprawdzi się jako pierwsze wędzidło dla młodego konia. Wędzidło nadaje się zarówno do jazdy jak i pracy z ziemi. Jest powszechnie używane do skoków jak i do jazdy w terenie. Dzięki tworzywu o smaku jabłkowym jest chętnie przyjmowane przez większość koni. Stal nierdzewna zawiera nikiel.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Cechy:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <ul> <li>Powszechnie używane wędzidło do skoków, jazdy w terenie</li> <li></li> <li>Odpowiednie do pracy z ziemi</li> <li></li> <li>Kauczuk o smaku jabłkowym sprawia, że wędzidło jest akceptowane przez większość koni</li> <li></li> <li>Wykonane ze stali nierdzewnej (zawiera nikiel)</li> </ul> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Techniczny opis:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Grubość: 20 mm.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Wskazówki pielęgnacji:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Należy zawsze umyć wędzidło po jeździe. Należy odpiąć od ogłowia i zanurzyć w ciepłej wodzie. Użyć małej szczotki w celu usunięcia pozostałości. Wytrzeć czystą szmatką.</p>
80,49 zł

Proste wędzidło o smaku jabłkowym to najlepszy przyjaciel młodego konia.


To proste wędzidło z tworzywa syntetycznego idealnie sprawdzi się jako pierwsze wędzidło dla młodego konia. Wędzidło nadaje się zarówno do jazdy jak i pracy z ziemi. Jest powszechnie używane do skoków jak i do jazdy w terenie. Dzięki tworzywu o smaku jabłkowym jest chętnie przyjmowane przez większość koni. Stal nierdzewna zawiera nikiel.


Cechy:


  • Powszechnie używane wędzidło do skoków, jazdy w terenie
  • Odpowiednie do pracy z ziemi
  • Kauczuk o smaku jabłkowym sprawia, że wędzidło jest akceptowane przez większość koni
  • Wykonane ze stali nierdzewnej (zawiera nikiel)


Techniczny opis:


Grubość: 20 mm.


Wskazówki pielęgnacji:


Należy zawsze umyć wędzidło po jeździe. Należy odpiąć od ogłowia i zanurzyć w ciepłej wodzie. Użyć małej szczotki w celu usunięcia pozostałości. Wytrzeć czystą szmatką.