Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Wędzidło w wąsami HORZE - WYPRZEDAŻ Powiększ do pełnego rozmiaru

Wędzidło w wąsami HORZE - WYPRZEDAŻ

Wędzidło w wąsami HORZE - WYPRZEDAŻ

rozmiar 12,5cm

Więcej szczegółów

Stan: wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

60,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

-59,00 zł

119,00 zł

Wędzidło w wąsami HORZE - WYPRZEDAŻ <h1 class="l-pdp__product-name font-weight-bold">Wędzidło z wąsami, pojedynczo łamane Horze</h1> <p>Klasyczne wędzidło idealne do jazdy w terenie i/lub do skoków.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Wąsy zapobiegają przesuwaniu się wędzidła w pysku konia i pomagają w prowadzeniu bocznym konia poprzez wywieranie nacisku na boki głowy konia. Oliwkowe łączenie ścięgierza z kółkami zapobiega przyszczypywaniu kącików warg. Klasyczne wędzidło odpowiednie dla wielu dyscyplin, w szczególności jazdy w terenie, skoków czy jazdy rekreacyjnej.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Cechy:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <ul> <li>Wędzidło z wąsami</li> <li>Wykonane ze stali nierdzewnej</li> <li>Klasyczny, tradycyjny wygląd</li> </ul> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Techniczny opis:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Grubość: 15 mm.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Wskazówki pielęgnacji:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Należy zawsze umyć wędzidło po jeździe. Należy odpiąć od ogłowia i zanurzyć w ciepłej wodzie. Użyć małej szczotki w celu usunięcia pozostałości. Wytrzeć czystą szmatką.</p>
96,75 zł

Wędzidło z wąsami, pojedynczo łamane Horze

Klasyczne wędzidło idealne do jazdy w terenie i/lub do skoków.


Wąsy zapobiegają przesuwaniu się wędzidła w pysku konia i pomagają w prowadzeniu bocznym konia poprzez wywieranie nacisku na boki głowy konia. Oliwkowe łączenie ścięgierza z kółkami zapobiega przyszczypywaniu kącików warg. Klasyczne wędzidło odpowiednie dla wielu dyscyplin, w szczególności jazdy w terenie, skoków czy jazdy rekreacyjnej.


Cechy:


  • Wędzidło z wąsami
  • Wykonane ze stali nierdzewnej
  • Klasyczny, tradycyjny wygląd


Techniczny opis:


Grubość: 15 mm.


Wskazówki pielęgnacji:


Należy zawsze umyć wędzidło po jeździe. Należy odpiąć od ogłowia i zanurzyć w ciepłej wodzie. Użyć małej szczotki w celu usunięcia pozostałości. Wytrzeć czystą szmatką.