Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Podkadka podwyższająca HORZE Teddy - WYPRZEDAŻ Powiększ do pełnego rozmiaru

Podkadka podwyższająca HORZE Teddy - WYPRZEDAŻ

Podkadka podwyższająca HORZE Teddy.

Kolor czarny FULL

Więcej szczegółów

Stan: wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

-50,00 zł

119,00 zł

Podkadka podwyższająca HORZE Teddy - WYPRZEDAŻ <p>Miękkie podszycie misiem sprawia, że ta podkładka korygująca to doskonały wybór.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Podkładka zapewnia delikatną korekcję położenia siodła unosząc je dzięki wypełnieniu z pianki na tyle. Pikowana na zewnątrz, podszyta miękkim misiem od wewnątrz, podkładka jest łatwa w pielęgnacji. Zaokrąglone krawędzie zwiększają trwałość podkładki, a logo Horze nadaje jej stylu.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Cechy:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <ul> <li>Małe pikowane kwadraty na zewnątrz i miękkie podszycie misiem od spodu</li> <li>Unosi tył siodła</li> <li>Ilość pianki wypełniającej wzrasta ku tyłowi</li> <li>Niweluje nierównomierne obciążenie</li> <li>Eliminuje bolesność wywołaną złym dopasowaniem siodła i ryzyko przyszczypywania</li> <li>Amortyzuje drgania</li> <li>Antybakteryjna pianka</li> <li>Zapięcia na rzepy utrzymują podkładkę w jednym miejscu</li> <li>Koryguje położenie siodła i pozycję jeźdźca</li> </ul> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Wskazówki pielęgnacji:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Prać w pralce w letniej wodzie. Delikatnie rozciągnąć podkładkę po praniu, aby wróciła do oryginalnego kształtu. Suszyć na leżąco na powietrzu.</p>
96,75 zł

Miękkie podszycie misiem sprawia, że ta podkładka korygująca to doskonały wybór.


Podkładka zapewnia delikatną korekcję położenia siodła unosząc je dzięki wypełnieniu z pianki na tyle. Pikowana na zewnątrz, podszyta miękkim misiem od wewnątrz, podkładka jest łatwa w pielęgnacji. Zaokrąglone krawędzie zwiększają trwałość podkładki, a logo Horze nadaje jej stylu.


Cechy:


  • Małe pikowane kwadraty na zewnątrz i miękkie podszycie misiem od spodu
  • Unosi tył siodła
  • Ilość pianki wypełniającej wzrasta ku tyłowi
  • Niweluje nierównomierne obciążenie
  • Eliminuje bolesność wywołaną złym dopasowaniem siodła i ryzyko przyszczypywania
  • Amortyzuje drgania
  • Antybakteryjna pianka
  • Zapięcia na rzepy utrzymują podkładkę w jednym miejscu
  • Koryguje położenie siodła i pozycję jeźdźca


Wskazówki pielęgnacji:


Prać w pralce w letniej wodzie. Delikatnie rozciągnąć podkładkę po praniu, aby wróciła do oryginalnego kształtu. Suszyć na leżąco na powietrzu.