Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Wędzidło HORZE - WYPRZEDAŻ Powiększ do pełnego rozmiaru

Wędzidło HORZE - WYPRZEDAŻ

Wędzidło HORZE - WYPRZEDAŻ

rozmiar 12,5 cm

Więcej szczegółów

Stan: wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

59,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

-50,00 zł

109,00 zł

Wędzidło HORZE - WYPRZEDAŻ <h1 class="l-pdp__product-name font-weight-bold">Wędzidło Horze z pierścieniami w kształcie litery D</h1> <p>Najpopularniejsze wędzidło do jazdy w terenie.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Klasyczne wędzidło z pierścieniami w kształcie litery D wyglądem przypomina wędzidło oliwkowe. Kształt pierścieni wędzidła zapobiega przyszczypywaniu kącików warg. Zapewnia wystarczającą kontrolę i stabilność zarówno podczas jazdy w terenie jak i treningów innego rodzaju.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Cechy:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <ul> <li>Ręcznie polerowana stal nierdzewna</li> <li></li> <li>Gładkie wędzidło pojedynczo łamane</li> <li></li> <li>Równy kontakt na wodzach</li> <li></li> <li>Klasyczne wędzidło w przystępnej cenie</li> </ul> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Techniczny opis:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Grubość: 12 mm. Kształt pierścieni wędzidła zapobiega przyszczypywaniu kącików warg. Podobne do wędzidła oliwkowego.</p> <p><span><span><br /></span></span></p> <h3>Wskazówki pielęgnacji:</h3> <p><span><span><br /></span></span></p> <p>Należy zawsze umyć wędzidło po jeździe. Należy odpiąć od ogłowia i zanurzyć w ciepłej wodzie. Użyć małej szczotki w celu usunięcia pozostałości. Wytrzeć czystą szmatką.</p>
88,62 zł

Wędzidło Horze z pierścieniami w kształcie litery D

Najpopularniejsze wędzidło do jazdy w terenie.


Klasyczne wędzidło z pierścieniami w kształcie litery D wyglądem przypomina wędzidło oliwkowe. Kształt pierścieni wędzidła zapobiega przyszczypywaniu kącików warg. Zapewnia wystarczającą kontrolę i stabilność zarówno podczas jazdy w terenie jak i treningów innego rodzaju.


Cechy:


  • Ręcznie polerowana stal nierdzewna
  • Gładkie wędzidło pojedynczo łamane
  • Równy kontakt na wodzach
  • Klasyczne wędzidło w przystępnej cenie


Techniczny opis:


Grubość: 12 mm. Kształt pierścieni wędzidła zapobiega przyszczypywaniu kącików warg. Podobne do wędzidła oliwkowego.


Wskazówki pielęgnacji:


Należy zawsze umyć wędzidło po jeździe. Należy odpiąć od ogłowia i zanurzyć w ciepłej wodzie. Użyć małej szczotki w celu usunięcia pozostałości. Wytrzeć czystą szmatką.