Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Drodzy Koniarze !!!


Nasz Sklep Jeździecki w Gostyninie przy ul. Kilińskiego 3 w formie stacjonarnej działa na rynku lokalnym od 2010 roku. Sklep ten powstał z prostej potrzeby - zaopatrywania swojej stajni oraz stajni swoich przyjaciół w chociażby sprzęt pierwszej stajennej potrzeby typu kantar czy glinka chłodząca :)
Poprzez doświadczenie w handlu i umiejętność dbania o klientów, a także ogromne zaangażowanie właścicieli sklep zyskał bardzo dobrą opinię (przekazywaną pocztą pantoflową) wśród koniarzy.
Staraliśmy się realizować każde zamówienie, poznając w ten sposób rynek najlepszych produktów oraz dostawców. Dzięki temu poczuliśmy się na siłach profesjonalnie obsłużyć nawet najbardziej wymagającego klienta i dostarczyć mu to czego potrzebuje on czy też jego koń. Dlatego z bagażem doświadczeń w branży, a także ogromną pasją chcemy zacząć obsługiwać koniarzy z całej Polski oferując im swoje stany magazynowe, radę, wiedzę o produktach oraz szereg promocji. Dodatkowo, ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby zakupy w naszym Sklepie czy to u nas na miejscu czy też drogą elektroniczną były zawsze tak samo udane.

Życzymy udanych zakupów !!!