Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Regulamin sklepu:

1. Sklep alebryczesy.pl prowadzony jest przez firmę:

HIT Julia Rozkosz-Kurpiewska,
Gorzewo 1A, 09-500 Gostynin,
nip: 971-066-34-76, regon: 140501140-00020
nr wpisu do ewidencji 1841/10
nr konta bankowego 46 1020 3974 0000 5202 0017 3781 (PKO BP)

dalej nazywaną „Sprzedającym”.

2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.


3. Podczas dokonywania zamówienia Kupujący jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych: imienia i nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, adresu email oraz telefonu kontaktowego.


4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, za wyjątkiem przerw technicznych i konserwacyjnych.


5. Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta. Realizacja zamówień pobraniowych następuje niezwłocznie, a zamówień płatnych przelewem po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na koncie Sprzedającego.


6. Zakupiony towar wysyłany jest na adres podany przez Klienta w formularzu zamówienia.


7. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 kupujący ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni. Czternaście dni liczy się od odbioru towaru, żeby zachować ten termin, wystarczy w tym czasie przesłać oświadczenie. Sam zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 14 dni. Umowa uważana jest wtedy za niezawartą a Sprzedający zwróci pieniądze, Kupujący ponosi koszty przesyłek oraz inne koszty związane z transakcją. Towar powinien być zwracany w stanie niezmienionym tj. zwracany towar musi być kompletny i nie może nosić śladów użytkowania. Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar, tak aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli dostarczony towar jest niekompletny, bądź nosi ślady użytkowania sklep alebryczesy.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia przesyłki i odeśle ją na na koszt Kupującego. Po otrzymaniu i przyjęciu towaru sklep alebryczesy.pl zwróci Kupującemu kwotę równą cenie zakupu zwracanego sprzętu (koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi) oraz wystawi Kupującemu fakturę korygującą i odeśle na adres Kupującego (w przypadku sprzedaży na fakturę VAT).


8. Zwrotowi bądź wymianie podlegają tylko i wyłącznie produkty nieużywane z oryginalnymi metkami producenta.


9. Zwrotowi nie podlegają:
- kosmetyki, suplementy, pasze, środki lecznicze, książki, gadżety, upominki oraz produkty sprowadzane na specjalne zamówienia.


10. Zgodnie z Art. 10 pkt 3/4 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru jeśli był on wykonywany lub sprowadzany na specjalne zamówienie tj:
- obuwie wykonywane na miarę
- czapsy szyte na miarę
- siodła i ogłowia wykonywane według zamówienia klienta
- odzież szyta lub przerabiana na miarę
- wszelkie aplikacje hafciarskie oraz towary, na których zostały one wykonane
Towary takie będą odesłane na koszt odbiorcy do Kupującego.


11. W przypadku odstąpienia od umowy należność zostanie przekazana Kupującemu w terminie do 14 dni roboczych od daty powtórnego przyjęcia towaru przez Sprzedającego. W przypadku braku informacji o numerze konta, pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego został wykonany przelew za zamówienie. Dla zwrotów za zamówienia płatne przy odbiorze (Pobranie lub płatność przy odbiorze w sklepie) niezbędne jest podanie wszystkich danych dla realizacji zwrotu.


12. Istnieje możliwość rozliczenia zwracanej kwoty w formie Kuponu Rabatowego, który można wykorzystać w dowolnym momencie na zakupy w sklepie alebryczesy.pl


13. Ceny towarów oferowanych przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).


14. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca do czasu wyczerpania zapasów magazynowych lub aktualizacji oferty (towary na zamówienie).


15. Sklep alebryczesy.pl zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian. Akcje promocyjne nie obowiązują w sklepie stacjonarnym (Sklep Jeździecki ul, Kilińskiego 3, 09-500 Gostynin).


16. Sprzedający oświadcza, że produkty sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego alebryczesy.pl są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta lub importera oraz posiadają wszelkie wymagane przez polskie prawo atesty i dopuszczenia.


17. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba towaru, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych ta formą sprzedaży. Produkty z wyprzedaży nie podlegają zwrotowi oraz wymianie.


18. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą
o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Klient podając swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

19. Przedstawiona przez Sprzedającego oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).

20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo.