Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Reklamacje:


Sklep alebryczesy.pl oświadcza, że wszystkie produkty są nowe, wolne od wad i objęte gwarancją producenta bądź importera w wymiarze 12 miesięcy od dnia zakupu.
Jedyną podstawą reklamacji jest dowód zakupu (paragon fiskalny lub faktura), który jest dołączony wraz z produktami do przesyłki.
Jeśli zakupiony produkt posiada wady lub ukryte defekty, które ujawniły się w trakcie użytkowania prosimy skorzystać z gwarancji i odesłać czysty produkt wraz z formularzem reklamacji (pobierz) oraz dowodem zakupu. Klient ma prawo do nieodpłatnej naprawy lub wymiany produktu na nowy, który jest pozbawiony wad. W ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu rozstrzygamy zasadność reklamacji. W uzasadnionych przypadkach termin rozstrzygania reklamacji, może się wydłużyć o czym informujemy klienta mailowo. W przypadku uznania reklamacji, produkt zostaje naprawiony lub wymieniony na identyczny pozbawiony wad. W przypadku nieuznania reklamacji produkt jest odsyłany do klienta w niezmienionym stanie i na jego koszt.

Gwarancji nie podlega:
- towar niewłaściwie konserwowany
- uszkodzony z winy kupującego
- zużyty w wyniku naturalnego zużywania się materiałów
- towar użytkowany niezgodnie z przeznaczeniem
- ozdoby oraz dodatki
- towar po upływie okresu gwarancji

Uwaga: Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Adres do wysyłki reklamowanych produktów:

Sklep jeździecki
alebryczesy.pl
ul. Kilińskiego 3
09-500 Gostynin